איטום גגות בירושלים

איטום גגות בירושלים – למה לא כדאי לחכות לרגע האחרון ולבצע איטום גגות

איטום גגות – אל תחכו לרגע האחרון!

רובינו מסיבה מסוימת ולא ידועה מחכים תמיד לרגע האחרון, עד ליום של הגשם הראשון בכדי לבצע איטום גגות. אנו מתחילים לחשוב על איך לפתור את הבעיה ברגע שמופיעה רטיבות בקיר ובתקרה, זוהי דרך מאוד לא חכמה ומושכלת, לא כדאי לחכות לרגע האחרון בשביל להיזכר שיש בעיה או מחסור שמערכת איטום גגות לבית. כאשר הרטיבות או הנזילות כבר התחילו להופיע, יש צורך לטפל בשני בעיות ולא רק באחת, כך שהטיפול מתייקר ונהיה קשה יותר. איטום גגות בקיץ הוא גם זול יותר מהסיבה ברורה, שאין גשמים בקיץ וכולם מחכים לרגע האחרון. לכן כדאי לחשוב על זה מראש ולזכור לעשות זאת לפני בוא החורף, כשהמחירים לא מרקיעי שחקים.

איטום גגות בירושלים

איטום גגות בירושלים הוא משהו שיש בו צורך, ישנם תושבים רבים הגרים בירושלים ולפיכך גדל הצורך באיטום גגות בירושלים. ירושלים היא עיר קרה יותר וגשומה יותר גם כן ולכן הצורך שבאיטום גגות בירושלים גובר. כדאי לחפש איטום גגות בירושלים עוד בתקופת הקיץ, לפני עליית המחירים והופעת בעיות נוספות שיגרמו להתייקרות האיטום. לפני שבוחרים בבעל מקצוע לאיטום גגות בירושלים, חשוב לבדוק אם הוא מקצועי ואמין, בעל ניסיון רב ומחזיק בתעודת סיום הסמכה לקבלן איטום מורשה.

סוגי איטום גגות

כשתחפשו עבודת איטום גגות בירושלים כנראה שתתקלו בכמה אפשרויות וסוגי איטום, חשוב להכיר את הסוגים העיקריים והמרכזיים כיום בשוק בכדי לדעת לבחור בסוג הנכון ולא להתפתות לתיאורים משכנעים והבטחות שווא של קבלנים. קיימות שני שיטות מרכזיות בתחום : איטום גגות ביריעות ביטומניות – זוהי שיטה חדישה המתבססת על שימוש ברצועות מתועשות העשויות מחומר הביטומן. רצועות אלו מגיעות בצורת גלילים המועשרים בפלסטיק או גומי סינתטי. השימוש הרחב ביותר הוא בגלילים המועשרים בפלסטיק בעובי של 5 מילימטר ואורך של 7.5 מטר. זיפות גגות – זוהי שיטה וותיקה יותר, היא מתבססת על שימוש בזפת חמה בטמפרטורה של 185 מעלות. החימום של הזפת מתבצע על ידי אש, ולאחר חימומה לטמפרטורה מדויקת ואחידה מורחים את הזפת על הגג בצורה אחידה. בשילוב עם מספר חומרים, שכבת הזפת מהווה שכבת בידוד לגג.

Leave a comment

עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!