איטום גגות מחירים

איטום גגות מחירים

איטום גגות

איטום גגות זהו תחום בעולם האיטום העוסק בבידוד גגות ממים. זהו תחום חשוב מאוד, שכן הגג הוא האזור החשוף ביותר למי גשמים, בכך הוא מהווה האזור הבעייתי ביותר בבידוד מפני חדירת מים. איטום גגות איכותי הוא חשוב ומהותי מאוד בגגות, בכדי למנוע חדירת מים אל תוך הבניין וגרימת תופעות לא נעימות – רטיבות , נזילות, עובש ועוד.. את אלו ניתן למנוע בקלות על ידי מערכת איטום גגות איכותית. איטום גגות הוא לא עבודה קלה, זוהי עובדה מאוד מורכבת ומסוכנת ברוב המקרים ערב העבודה בגבהים, היא דורשת קור רוח, כוח עבודה רב וזמן רב. לאיטום גגות איכותי מחירים לא נמוכים, בהתאם לכל הדרוש בשביל לבצע עבודה מקצועית ואיכותית שתשמר לטווח הרחוק.

איטום גגות – השיטות השונות

איטום גגות מתבצע בדרכים שונות, לכל שיטת איטום גגות מחירים שונים ובהתאם לכך גם תוצאות טובות יותר ופחות. חשוב לבחור את השיטה לא על פי המחיר אלא על פי התאמה למצב. קיימות כמה שיטות עיקריות לביצוע איטום גגות בימינו : זיפות גגות – זוהי שיטה וותיקה ומעט מיושנת, היא שימשה אותנו רבות בעבר אך כיום היא פחות יעילה לעומת שיטות אחרות בפרמטרים רבים, עם זאת ניתן לבצע עבודת איטום איכותית וטובה גם בזיפות גגות. יריעות ביטומניות – זוהי שיטה חדישה יותר, זוהי שיטת הדור החדש. איטום גגות ביריעות ביטומניות זו השיטה הנפוצה ביותר בימינו לצורכי איטום גגות. היא יעילה מאוד, קלה ליישום, איכותית מאוד ומשתמרת לאורך זמן רב. התזת פולאריטן – זוהי שיטה המשמשת בעיקר לתיקון גגות ומערכות איטום פגומות, שיטה זו מתבססת על החומר פולאריטן, חומר זה מותז על האזור הלקוי בעזרת מכונה מיוחדת ובשילוב עם חומרים מיוחדים יוצר שכבת איטום.

איטום גגות – אל תתפשרו על איכות

בעת בחירת קבלן איטום או שיטת לאיטום גגות אל תתפשרו על האיכות בשביל לחסוך עלויות. לאיטום גגות מחירים גבוהים ויש להיערך לכך בהתאם. רבים מגיעים אלינו ומצפים שלאיטום גגות מחירים הדומים לביקור של אינסטלטור, ומתאכזבים. עבודת איטום איכותית היא מסובכת הרבה יותר מעבודתו של אינסטלטור ולכן המחיר הוא בהתאם. רבים בתחום הינם רמאים ויבטיחו הבטחות שווא, יציעו איטום איכותי בזיל הזול. אל תתפתו להצעות כאלו כי לרוב אלו שרלטנים שיבצעו עבודה באיכות נמוכה, שתוצאותיה יופיעו רק כעבור זמן ואז תצטרכו לשלם בשנית על תיקון.

Leave a comment

עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!