איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים – מהן הדרכים לאיטום גגות מרוצפים

מה זה איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים זו עבודת איטום המתבצעת על גג מרוצף. איטום גגות מרוצפים זוהי אחת עבודות האיטום המורכבות בעולם איטום הגגות. יש צורך בשמירה על נהלים וכללים רבים וסיכון עצמי, המון תכנון ומורכבות, ציוד וחומרים מקצועיים יקרים. אין לזלזל בעבודת איטום גגות מרוצפים, זוהי אינה עבודה קלה כלל! יש צורך בשני בעלי מקצוע לפחות לביצוע עבודה שכזו, אחד שיבצע אותה והשני שישגיח ויעזור בעת הצורך, כלומר יש צורך בכוח אדם רב. עבודה איכותית של איטום גגות מרוצפים זו עבודה שלוקחת זמן רב, והיא צורכת חומרים רבים. בעל המקצוע המבצע אותה צריך להיות בעל קור רוח, ניסיון רב ומקצועיות. לכן, חשוב מאוד לבחור בבעל מקצוע המוביל בחומו עם מקצועיות מוכחת.

למה יש צורך באיטום גגות מרוצפים

הצורך באיטום גגות מרוצפים קיים, יש צורך במערכת איטום לכל גג וכך גם לגגות מרוצפים. מבנה שאין לו מערכת איטום איכותית יסבול מבעיות ונזקים רבים. אם קיימת מערכת איטום לקויה חובה לפנות לבעל מקצוע ולתקנה במידית, חשוב מאוד מלכתחילה לבחור בבעל מקצוע שיבצע את העבודה בצורה מקצועית בכדי שלא יהיה צורך בכך. אם עבודת איטום גגות מרוצפים לא מבוצעת כראוי, יזלגו מים אל תוך החלק הפנימי של תקרות וקירות הבניין, כך יוצרו רטיבויות לא רצויות, נזילות בלתי פוסקות ועובש מתפשט שאף אחד לא רוצה להיתקל בו.

איך מבצעים איטום גגות מרוצפים

עקב ההבדלים בין סוגי בנייה, גגות, השיטות השונות והחומרים השונים התפתחו מספר שיטות לביצוע איטום גגות מרוצפים, חשוב מאוד לבחור בבעל מקצוע מנוסה שיתאים את השיטה למצב ולבעיה בצורה שתביא לתוצאה הטובה ביותר ותפתור את בעיות הלקוח. השימוש כיום רחב בשיטות פירוק וריצוף מחדש וכן שירות חירוץ ואטימה מחדש. שיטת הפירוק וריצוף מחדש היא שיטה איטית ויקרה יחסית לאיטום גגות מרוצפים, עם זאת היא שיטה מוצלחת ובטוחה מאוד. שיטה נוספת שאנו ממליצים ללקוחותינו ברוב במקרים היא שיטת חירוץ ואטימה מחדש, זוהי שיטה יעילה מאוד וזולה יותר, מהירה יותר וקלה יותר, ואיכותה שוות ערך לאיכות שיטת הפירוק וריצוף מחדש. ניתן לראות את היתרונות הבולטים של שיטה זו מעל לשאר השיטות.

Leave a comment

עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!