איטום לגג

איטום לגג – מה זה איטום לגג, האם יש בו צורך ומה השיטה הטובה ביותר לאיטום גג?

מה זה איטום לגג

איטום לגג זה תת תחום בעולם האיטום, הנעשה על ידי בעל מקצוע בשם "קבלן איטום". איטום לגג הוא מקצוע שקיים עוד מתקופות העבר, תמיד היה צורך באיטום גגות מפני גשמים, כי גם בעבר היו גשמים. בעבר השיטה העיקרית לאיטום גגות הייתה זיפות גגות, כיום המצב שונה וקיימות שיטות רבות לביצוע איטום לגג. איטום לגג מתבצע על ידי הנחת שכבת מעטפת מבודדת העשויה מחומר אוטם ממים, כך בעצם נוצרת שכבת איטום על הגג והגג מוגן ממי. במקרים בהם האיטום לגג הוא לקוי ולא נעשה בצורה איכותית או מקצועית מספיק, מתחילות נזילות, רטיבויות ועובש אף עלול להתפתח. לכן, חשוב לשכור בעל מקצוע מנוסה המוביל בחומו, שיבצע עבודת איטום לגג מקצועית שתשתמר לאורך זמן רב.

האם יש צורך באיטום לגג?

אכן כן, יש צורך רב מאוד באיטום לגג! בלי איטום סביב הגג שלכם לא תהיה הגנה לבניין או לבית שלכם מפני גשמים! נחשו מה זה אומר… מי הגשמים יחדרו אל תוך הדירה שלכם וירטיבו את התקרה, יגרמו לנזילות בלתי פוסקות והתפתחות של עובש עם הזמן. חשוב מאוד גם שהאיטום לגג יהיה איכותי ולא סתם איטום, אחרת הבעיות שהרגע ציינו יתפתחו עם הזמן בכל מקרה, איטום לקוי יפתח תקלות עם הזמן וכך מים יתחילו לחדור בשנית. אין להתעלם מהבעיות או לזלל בהן! חשוב מאוד שברגע הגילוי תתקשרו לבעל מקצוע ותתייעצו אתו מה לעשות הלאה בכדי שהבעיות לא יחמירו. אנו מציעים עזרה בכל שאלה וייעוץ במקרים כאלו, נענה על תשובותיכם בכיף ונייעץ לכם מה השלב הבא שיש לעשות וכיצד לפעול כדי להיפטר מהבעיות.

מהי השיטה הטובה ביותר לאיטום לגג?

לא קיימת שיטה "הכי טובה" לאיטום לגג, זאת מאחר וישנם מצבים שונים, סוגי גגות רבים, תקלות מגוונות, כשלכל מקרה ומקרה יש שיטה המתאימה לו בצורה הטובה ביותר. כך שבעצם נכון לקרוא לזה "השיטה הטובה ביותר למקרה שלך". השיטה הנפוצה ביותר בשוק כרגע היא איטום ביריעות ביטומניות, זוהי שיטה חדישה ומפותחת, היא יעילה יותר מרוב השיטות ומתאימה כמעט בכל מקרה. בכל זאת, קיימים מקרים בהם היא לא מומלצת לשימוש, במקרים כמו גגות קטנים, אי רציפות, עצמים רבים המפריעים להנחת שכבה אחידה על הגג ועוד… יש להתאים את שיטת האיטום למקרה ולא להשתמש בשיטה שנראית לכם הכי טובה, בעל מקצוע מנוסה יידע להתאים את השיטה הנכונה למקרה שלכם ולהשתמש בחומרים המתאימים בכדי לייצר תוצאה שתשתמר לאורך זמן רב.

Leave a comment

עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!