יריעות ביטומניות מחיר

יריעות ביטומניות מחיר – מהו המחיר של יריעות ביטומניות ולמה כדאי להשתמש בהן

מהן יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות הן רצועות מתועשות המגיעות בצורת גלילים, הן מתחלקות לשני סוגים שונים: יריעות המועשרות בפולימר מסוג APP, אלו הן יריעות המועשרות בעצם בפלסטיק,הן מסוגלות להתרחב אך לא להתכווץ. הן משווקות בעובי של 4 מילימטרים ואורך של 10 מטרים או 5 מילימטרים ואורך של 7.5 מטרים. השימוש הנפוץ ביותר הוא ביריעות מסוג זה, הנקראות גם יריעות PVC, בעובי של 5 מילימטרים ואורך של 7.5 מטרים. יריעות המועשרות בפולימר מסוג SBS, אלו הן יריעות המועשרות בגומי סינתטי ואלסטי, הן מסוגלות גם להתרחב וגם להתכווץ. הן משווקות בעובי של 4 מ"מ ואורך של 10 מטר או 5 מ"מ ואורך של 7.5 מטר. גדלי השיווק שלהן הם דומים מאוד ליריעות מסוג APP, אך יריעות מסוג זה לא נמצאות בשימוש רחב כמו יריעו הAPP.

מהו המחיר של יריעות ביטומניות

לכל סוג של יריעות ביטומניות מחיר שונה, המחירים לרוב מתחלקים לפי אורך הטיפול, קושי הטיפול, כוח האדם הדרוש, זמן העבודה הדרוש ומחיר החומרים הדרושים. האם נדרשת רמת סיכון גם נלקחת בחשבון בעת ביצוע איטום בסנפלינג. לביצוע איטום יריעות ביטומניות מחיר גבוה יותר לדוגמה כשנדרש סנפלינג או תחום התמחות נוסף הנלקח בחשבון. ככל שרמת הקושי עולה כך המחיר מתייקר. בכל זאת ליריעות ביטומניות מחיר לא כה גבוה, המחיר הוא השקעה כספית משתלמת מאחר ויש צורך בטיפול יחיד בלבד. בזיפות גגות לדוגמה, יש צורך בסיוד גגות מדי שנה, מה שאומר שיש הוצאות נוספות כל שנה ושנה על ביצוע הסיוד והחומרים, עלויות אלו מצטברות לאורך השנים ומהוות מעמסה. כאשר משלמים פעם אחת על הטיפול ואין צורך בתשלומים קבועים יש הרגשת חופש, לכן למרות שליריעות ביטומניות מחיר גבוה, זהו מחיר משתלם. חשוב לזכור שכל עבודת איטום היא עבודה קשה ומסובכת, הצורכת חומרים רבים וקושי רב, לכן המחירים הם בהתאם. אין לצפות למחיר של ביקור אינסטלטור שרוצים לבצע מערכת איטום ביריעות ביטומניות.

למה כדאי להשתמש ביריעות ביטומניות?

כדאי מאוד להשתמש ביריעות ביטומניות מאחר וזו שיטה חדישה ועדכנית, היא יעילה מאוד ומהירה, קלה ליישום, לא מסוכנת או מזהמת את הסביבה, לא דורשת הוצאות שנתיות לטיפול ושימור כך שהיא נשארת ומשתמרת בצורה מעולה לאורך שנים רבות. יריעות ביטומניות מתאימות כמעט לכל מצב ומקרה כך שהן מהוות פתרון מעולה כמעט לכל בעיה.

Leave a comment

עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!