יריעות PVC – מהן, היתרונות בשימוש בהן ודרכי השימוש

יריעות PVC – מהן והיתרונות שלהן

יריעות PVC הן רצועות פלסטיק העשויות מחומר סינתטי ומשמשות לצורך איטום גגות בעיקר בימינו. השימוש בהן החל עוד בשנים עברו, כך שההיסטוריה שלהן ארוכה ונמכת עשרות שנים אחורה, מאז התפתחו השימושים בהן למגוון תחומים . יריעות PVC נחשבות לחומר איכותי ומקצועי בתחומי הבנייה והאיטום השונים ובפרט באיטום גגות. ליריעות PVC תכונות ומאפיינים ייחודיים רבים המייחדים אותן משאר החומרים השונים לביצוע איטום גגות ונותנים להן יתרונות מגוונים המשמשים אותנו לצורכי האיטום. היתרונות בשימוש ביריעות PVC:
• יריעות PVC הן החומר היעיל ביותר והאיכותי ביותר בתחום האיטום בימינו לצורך איטום גגות.
• איטום ביריעות PVC הוא נוח מאוד ליישום, אין צורך בריתוך, הלחמה או הדבקה.
• יריעות PVC הן חומר גמיש וחזק מאוד, מה שנותן להן יכולת אטימות מוחלטת וסיכויים אפסיים לקריעה.
• יריעות PVC הן חומר בעל יכולת שימור גבוהה מאוד המשתמר בצורה מעולה לאורך זמן רב.
• השימוש ביריעות PVC מהווה פתרון מעולה כמעט לכל מקרה ומתאים כמעט לכל מצב בו יש צורך בעבודת איטום.

היישום והשימושים ביריעות PVC

לצורך איטום ביריעות PVC יש צורך בבעל מקצוע מנוסה המומחה בתחום, בעלי המקצוע המתעסקים בתחום האיטום נקראים "קבלני איטום". אנו תמיד ממליצים לבחור בקבלני איטום מורשים שכן הם עברו הסמכה ייעודית לעבודה בתחום האיטום וכשם כך יותר מקצועיים, יותר אמינים ובעלי ידע נרחב יותר. עבודת איטום ביריעות PVC דורשת ידע נרחב בנוגע לסוג החומר ושיטות האיטום, כך שחשוב לבחור בקבלן איטום המומחה באיטום ביריעות PVC. יישום היריעות על הגג זוהי שיטה מורכבת יחסית ולאיכות האיטום והמקצועיות שלו חשיבות גבוהה, אלו הן עוד סיבות מדוע חשוב לבחור בקפידה את בעל המקצוע המתאים.
השימוש ביריעות PVC לצורכי איטום משמש אותנו לא רק לצורך בידוד ממים אלא לצורך בידוד תרמי גם כן, התכונות הייחודיות של יריעות PVC מאפשרות להם לשמר את הטמפרטורה הפנימי של הדירה או הבניין ובכך לשמור על "בריחת חום" בחודשי החורף הקרים, השימוש בבידוד מסוג זה הוא רק לצורך מניעת איבוד חום ולכן שימושי בעיקר עם בוא החורף.

Leave a comment

עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!