רטיבות בקיר חיצוני

רטיבות בקיר חיצוני – למה היא נוצרת וכיצד נמנע ממנה?

למה יש רטיבות בקיר חיצוני?

רטיבות בקיר חיצוני מקורה בהצטברות מים מתחת לפני השטח – בחלק הפנימי של הקיר. המים המצטברים שם נתקעים ללא דרך לצאת, וכתוצאה מכך מפעילים לחץ על הקיר ויוצרים לחות ורטיבות בקיר, במקרה בו הבעיה מחמירה אף נזילות מהקיר ועובש. חשוב מאוד לא לחכות לרגע האחרון ולפנות לבעל מקצוע המידית בשביל לפתור את הבעיה, לפני שתחמיר והטיפול יהיה מסובך יותר ויקר יותר. רטיבות בקיר חיצוני נוצרת כתוצאה מפגם במערכת האיטום או מחסור של מערכית איטום קירות חיצוניים.לכן באופן ככלי, לא כדאי למשוך את הטיפול במערכת האיטום של הבית עד לרגע בו מופיעה רטיבות בקיר, שכן אז כבר קשה יותר לטפל והטיפול הוא ארוך יותר. אם אתם מודעים לבעיה במערכת האיטום או שאינכם בטוחים אם קיימת מערכת איטום קירות חיצוניים לבניין, חשוב לבדוק זאת ולבצע את האיטום לפני שמופיעות הבעיות, שכן אז הביצוע הוא הפשוט ביותר והזול ביוצר.

כיצד מונעים רטיבות בקיר חיצוני?

כיצד נמנע רטיבות בקיר חיצוני? ובכן מאחר והמקור של הרטיבות בקיר הוא פגם המערכת האיטום, הדרך היחידה למנוע רטיבות בקיר היא למנוע ליקויים באיטום החיצוני. חבל על הזמן לנסות לטפל ברטיבות לבד או בדרכים עקיפות וזולות יותר, זה לא באמת יפתור את הבעיה. גם זלזול בבעיה לא יפתור אותה, כי הרטיבות לא תיעלם מעצמה, אלא רק תחמיר. כשניגשים לפתרון בעיה תמיד פותרים אותה מהבסיס נכון? כך גם צריך לגת לבעיית הרטיבות בקיר חיצוני, זוהי בעצם תופעה ולא בעיה, זוהי תופעת של בעיה גדולה יותר הקיימת במערכת האיטום של הקירות החיצוניים של הדירה. לכן, חשוב לפנות לבעל מקצוע מנוסה ומוכשר בשביל לאתר את הרטיבות ולתקן את הפגם המערכת האיטום בצורה נכונה, כך שהבעיה לא תחזור בעתיד.

כיצד נמצא בעל מקצוע בכדי לאתר את הרטיבות ולמנוע אותה בצורה הנכונה?

בעת חיפוש בעל מקצוע לפתרון הרטיבות בקיר, נתמקד במציאת קבלן איטום מומחה, מקצועי, בעל ניסיון רב ואמין. תמיד בדקו אם קבלן האיטום הוא קבלן איטום מורשה והאם הוא עבר הסמכת "אוטם מורשה", כך תוכלו לדעת שיש לו את הידע הדרוש לטיפול בבעיה.

Leave a comment

עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!