רטיבות בקיר

רטיבות בקיר –הדרכים להיפטר מרטיבות בקיר ומציאת קבלן איטום לביצוע העבודה

מה זה רטיבות בקיר?

מה זה בעצם רטיבות בקיר? אנו בטוחים שכולכם נתקלתם לפחות פעם חיים או שתתקלו בעתיד ברטיבות בקיר. רטיבות בקיר היא מים המצטברים בחלק הפנימי של הקיר וגורמים להרטבת הקירות, אם בעיה כזו לא מטופלת במידית היא מחמירה ומתדרדרת, הרטיבות מתחילה לנזול החוצה והופכת לנזילות מהקיר, עובש מתחיל להתפתח בגלל הרטיבות שעומדת ונכלאת מאחורי הקיר לאורך זמן רב. בשביל להימנע מרטיבות בקיר, יש צורך בהתקנת מערכת איטום איכותית הכוללת איטום קירות חיצוניים, בשביל למנוע רטיבות בקיר לתמיד חשוב לוודא שמערכת האיטום תתבצע בצורה תקינה ומקצועית, כל לקות קטנה תגרום לזליגת מים והרטיבות בקיר תחזור בשנית.

האם רטיבות בקיר נעלמת עם הזמן?

כל אחד הנתקל ברטיבות בקיר שאל את עצמו, אולי זה ייעלם עם הזמן? או שאולי נוכל לתקן את זה בעצמינו בלי לערב בעל מקצוע ועלויות גדולות? התשובה היא לא. קודם כל, הרטיבות לא תיעלם מעצמה והבעיה לא תיפתר לבד. חשוב מאוד לשכור את שירותיו של בעל מקצוע מנוסה בטיפול הבעיה ולא לנסות לטפל בה לבד, אדם שלא מחזיק בידע הדרוש לטיפול בבעיות מסוג זה יחשוב כי ניתן להעלים את הבעיה בדרכים עקיפות. אך, דרכים עקיפות כאלה רק יסתירו את הבעיה ולא יפתרו את המקור לבעיה – לקות במערכת האיטום. רק בעל מקצוע עם ניסיון וידע יוכל לאתר בהצלחה ובדיוק רב את הבעיה ולמפות תוכנית איטום לתיקונה בצורה נכונה כך שלא תחזור בשנית.

הפתרון לרטיבות בקיר

הפתרון היחיד לרטיבות בקיר ברוב המקרים הוא איטום קירות חיצוניים איכותי. איטום קירות חיצוניים הוא תהליך קשה ומסובך, הוא דורש לפחות שני עובדים מנוסים, אחד שיבצע את העבודה והשני לצורך השגחה ועזרה במקרי סכנה. יש צורך בהכשרות מיוחדות לעבודה בגבוה ושימוש בסנפלינג, רוב העבודות מתבצעות בגובה ודורשות שימוש בסנפלינג, סבלנות וקור רוח. יש צורך בחומרים איכותיים ומקצועיים, זמן עבודה רב ועוד.. אין פלא שעבודה כזו היא לא הוצאה קטנה, אך זוהי השקעה כספית משתלמת לטווח הרחוק. עדיף להשקיע כספית פעם אחת לקבלת תוצאה איכותית שלא תיצור בעיות ותקלות נוספות בעתיד.

Leave a comment

עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!