תיקון גגות

תיקון גגות – החשיבות של תיקון גגות איכותי ומהן הדרכים לתקן את הגג

למה יש צורך בתיקון גגות?

למה צריך לתקן את הגג שלי? התשובה לכך היא ברורה, כל מה שיש צורך לתקן הוא בעצם מקולקל או שבור, ומשהו שמקולקל או שבור בעצם לא מבצע את תפקיד. מהו תפקידו של הגג? להגן עלינו מפני מזג האוויר השונה, גשמים, רוחות ועוד… אז מה קורה אם הגג מקולקל או שבור? אין הגנה מפני מי גשמים או מפגעי נזק האוויר, לרוב מה שקורה בפועל הוא שמי הגשמים חודרים את הגג ונכנסים לחלק הפנימי של התקרות וקירות שלנו, וגורמים לרטיבויות, נזילות ועם הזמן עובש. לכן, חשוב מאוד לבצע תיקון גגות בעת הצורך ולא להשאיר את הגג שבור או פגום ולחכות לרגע האחרון. כאשר מזהים נזילות או רטיבות זה אומר שכבר מאוחר מדיי, המים כבר חדרו דרך הגג הפגום וכעת יש צורך בטיפול כפול – איתור הנזילה וטיפולה ותיקון הגג. עדיף לא לחכות לדקה ה90 בשביל לבצע את תיקון הגג, מומלץ להתקשר לבעל מקצוע ברגע שמגלים את הלקות או שחשים בלחות או רטיבות בתקרה או בקיר.

כיצד מתקנים גגות?

קיימות שיטות רבות לתיקון גגות, כל שיטה תלויה בדרגת החומרה של המצב. לרוב, אם לא קיימת מערכת איטום או שמערכת האיטום של הגג לקויה, יהיה צורך באיטום הגג מחדש באחד מהשיטות הנפוצות כיום בשוק – זיפות גגות, יריעות ביטומניות ועוד… ניתן גם להשתמש בפולאריטן, זהו חומר אותו מתיזים לצורך תיקון נקודתי של הגג, במקרים בהם קיימת מערכת איטום אך היא לקויה או פגומה, כלומר במקרים בהן יש צורך בתיקון גגות קל. איטום בהתזת פולאריטן זו שיטה דיי נפוצה לצורך תיקון גגות פשוט ונקודתי, היא מתבססת על מכונת המתיזה תערובת חומרים על המיקום הבעייתי ויוצרת שכבת איטום שאוטמת את המקום השבור ומשלימה את מערכת האיטום.

החשיבות בתיקון גגות איכותי

חשוב מאוד לבצע תיקון גגות איכותי אצל בעל מקצוע מנוסה ומקצועי! בעל מקצוע לא מנוסה עלול לשכנע אתכם להשתמש בשיטות שונות ולהוציא ממיטב כספיכם על טיפולים שלא באמת צריך וכשיש דרך יעילה יותר לטפל בבעיה. לדוגמא, בעל מקצוע יידע להבחין אם יש צורך במערכת איטום חדקה בעזרת יריעות ביטומניות או זיפות גגות, או שניתן להסתפק באיטום בהתזה לתיקון המקומות הבעייתיים. אין להתפשר על האיכות בתיקון גגות, תיקון לא איכותי ומקצועי בעצם לא יתקן שום דבר, כי הוא לא יחזיק מעמד לאורך זמן רב והבעיות יחזרו.

Leave a comment

עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!