עבודת איטום גג מרוצף והשיטות לאיטום

איטום גג מרוצף- מהו

איטום גג מרוצף הוא אחת העבודות המורכבות ביותר בתחום האיטום, עבודת איטום גג מרוצף מתבצעת לצורך איטום ובידוד הגג מפני חדירת מים. אם האיטום יתבצע בצורה לא איכותית מספיק או לקויה, עלולים להתפתח נזילות ורטיבויות ברחבי הבית, ובעת הזנחת הבעיה גם עובש מתפתח על משטחים לחים כתוצאה מרטיבות. איטום לא איכותי פוגע לא רק בדירות אלא גם בכל הבניין וגורם לשלל נזקים המורידים מערכו. ברגע שבו מבחינים בנזילה או ברטיבות בקיר, יש לפנות במידית לבעל מקצוע המתעסק בתחום, שכן בעיות כאלו לא ייעלמו מעצמן ורק יחמירו ככל שתחכו יותר זמן. ככל שמושכים את הבעיה ונותנים לה להחמיר, הקושי של הטיפול עולה וכך הטיפול גם מתייקר. חשוב לבחור גם בבעל מקצוע מתמחה בתחום איטום גג מרוצף וכזה שיש לו ניסיון בתחום, שכן בעבודת איטום גג מרוצף כרוך קושי רב ונדרש ידע מעמיק, בעל מקצוע המומחה בתחום יבצע עבודה מקצועית ואיכות בעוד שאחד שאינו מתמחה בתחום עלול לבצע עבודה באיכות ירודה.

שיטות לאיטום גג מרוצף

ישנן שתי שיטות עיקריות לביצוע איטום גג מרוצף, שיטות אלו נולדו מן השוני בסוגי הבנייה השונים, שיטות האיטום השונות וסוג הגגות הרבים. יש להתאים את שיטת האיטום המתאימה ביותר לסוג הבנייה, סוג הגג והתקלה בה יש לטפל.
• שיטת פירוק וריצוף מחדש- שיטת הפירוק וריצוף מחדש היא שיטה נפוצה מאוד ויעילה מאוד, זוהי גם שיטה מאוד בטיחותית לביצוע איטום גג מרוצף, אך החיסרון שלה הוא שהיא איטית ויקרה. העלות של השיטה ביחס לשיטות אחרות היא גבוהה יותר, אך האיכות שלה היא ברמה מאוד גבוהה והיא מאוד אפקטיבית. שיטה זו מעניקה פתרון המשתמר לאורך שנים רבות ומונע נזילות, רטיבות ועובש ביעילות. בשיטה זו, נוריד את הריצוף הישן מן הגג ונניח שכבת איטום חדשה ואיכותית על הגג, לאחר מכן נרצף מחדש את הגג בצורה טובה יותר.
• חירוץ ואטימה מחדש- שיטה זו היא שיטה מומלצת מאוד לביצוע איטום גג מרוצף, זאת מאחר ואיכותה לא נופלת משיטת הפירוק וריצוף מחדש, בעוד שהמחיר שלה הוא זול יותר. שיטה זו היא גם כן יעילה מאוד והרבה פחות מורכבת.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!