איטום בסנפלינג – מהו, השימוש עבודות איטום והביצוע

מהו סנפלינג?

הסנפלינג הוא בעצם טכניקת גלישה מגובה, במקור הסנפלינג הוא ספורט אתגרי אהוב, הוא משמש אותנו גם בתחומי הבנייה המגוונים ושימושי מאוד לעבודת איטום בגובה. בזכות הסנפלינג, יש לנו את האפשרות לאטום ביעילות בניינים גורדי שחקים ובנייני מגורים גבוהים הדורשים עבודות איטום גגות, קירות ועוד.. בצורה בטיחותית ואיכותית. הסנפלינג נולד בתור תחביב ספורטיבי שרבים עוסקים בו בחיי היום יום, ספורט זה משלב אקסטרים, גבהים ונופים, לכן לרוב ספורט זה מתבצע באזורים יפים עם נופים ומראות מרהיבים שנותנים לחוויה תוספת משמעותית ובלתי נשכחת. רבים מאמצים ספורט זה כתחביב ועיסוק, אך בעולם האיטום והבנייה הסנפלינג הוא מקצוע של ממש. איטום בסנפלינג אף נחשב לתת התמחות בעולם האיטום, בו יש להתמחות ולקבל הכשרה ייעודית בכדי לבצע את העבודה.

עבודות איטום בסנפלינג

הסנפלינג הוא חלק בלתי נפרד מכל עבודת איטום, בלי גלישה מגובה לא יוכלו להתבצע עבודות איטום בצורה הנדרשת. בזכות הסנפלינג בעל המקצוע יכול לבצע את העבודה בצורה בטוחה תוך מינימום סיכון ולתת יותר תשומת לב לעבודתו כך שהתוצאה המתקבלת היא איכותית יותר. במדינת ישראל רוב בנייני המגורים הם גבוהים ולכן ביצוע העבודה בדרכים סטנדרטיות זה לא אפשרי, מכאן נולד הצורך בשימוש בסנפלינג. בנוסף לכך, תחום האיטום בגובה הוא תחום מסוכן, כל שנה נהרגים עשרות עובדים בשנה ויש המון פצועים, כך שיש צורך בתקנות ונהלים בטיחותיים רבים בכדי למנוע סיכון חיים מיותר. הסנפלינג מהווה פתרון ודרך שמצילה חיים של עובדי איטום רבים שהיו עלולים למות או להיפצע תוך ביצוע העבודה. למרות זאת, איטום בסנפלינג הוא התמחות שאין לבצע בקלות ראש, בשביל לבצע עבודת סנפלינג יש צורך בהשכרות והסמכות מיוחדות, קור רוח, איזון וניסיון רב בתחום האיטום.

ביצוע איטום בסנפלינג

איטום בסנפלינג הוא עבודה מורכבת ומסובכת בעלת סיכון רב, למרות שהשימוש בסנפלינג מקטין את הסיכויים לסיכון חיי אדם ופציעות, השימוש בו כרוך בהמון יכולות וידע רב. מעבר לכך יש צורך בקור רוח רב ומקצועיות רבה בכדי לייצר תוצאה איכותית תוך עבודה בגובה ותחת סיכון. כחלק משלבי הביצוע של איטום בסנפלינג נזהה ונאבחן אובייקטים עמידים ויציבים על הגג, לאובייקטים אלו נבצע קשירה של כבלים ייעודיים. את הכבלים האלו נקשור לבעל המקצוע שמבצע את העבודה, בכך שבמקרה של נפילה הם ימנעו אותה. לבסוף, גולש בעל המקצוע מן הגג לעבר האזור עליו הוא עובד, יחד עם כל הציוד הדרוש והחומרים.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!