איטום בהתזה – מהו, היתרונות שלו והשימושים שלו

מהו איטום בהתזה והיתרונות שלו?

איטום בהתזה זו שיטת המבוססת על פולאריטן לצורכי איטום, זוהי מפותחת וחדשה המשמשת בעיקר לאיטום גגות. השיטה מתבצעת על ידי התזת חומר הנקרא פולאריטן על האזור הפגום של הגג. שימוש בהתזת פולאריטן הוא מומלץ מאוד ויעיל מאוד, זאת מאחר ולפולאריטן יתרונות ומאפיינים המייחדים אותו על פני השאר והופכים אותו לשימושי יותר. חומרים פולאריטניים הם חומרים גמישים וחזקים, כך בעצם השימוש בעצם מגשר על סדקים ומונע את ההחמרה וההתרחבות שלהם. חומרים פולאריטנים אלו הם חומרים העמידים בקרני UV, כך הוא שורדים את נזקי מזג האוויר ונמנעים מבלאי לאורך השנים. איטום בהתזת פולאריטן זו שיטה בטוחה ולא רעילה, היא מייצרת שכבת איטום אחידה, מה שמסייע לעמידות ויציבות האיטום לאורך השנים. בנוסף לכל אלו, איטום בהתזה זו שיטה איכותית מאוד למקרים בהם היא מתאימה והנה זולה יותר משיטות איטום אחרות.

איטום בהתזה – שימושים

איטום בהתזה זו שיטה שניתן להשתמש בה רק עם גגות, מבנים וקירות שקיימת עליהם מערכת איטום, או משטחים מרוצפים. איטום בהתזה זו שיטה יעילה ואיכותית מאוד לביצוע תיקונים קטנים, כלומר תיקונים של כלשים ותקלות במערכת איטום קיימת. השימוש בשיטה זו נועד בכדי לחזק את האיטום ולאטום סדקים או ליקויים בו. איטום בהתזה זהו איטום יעיל מאוד מאחר והוא לא רק מהווה איטום נגד מים אלא גם בידוד תרמי, איטום בהתזה משמר את הטמפרטורה הפנימית של הבית ומונע בריחת חום. מאפיין זה הוא חשוב מאוד במיוחד בחודשי החורף, המביאים עימם לא רק גשמים אלא טמפרטורות נמוכות, במצב האידאלי נרצה לשמר את החום בביתנו וליהנות מטמפרטורה נוחה ללא בעיות.

איטום בהתזה – יישומים

איטום בהתזה מבוצע בעצם על ידי מכונה עם שני פתחים, משני הפתחים הללו מותזות תערובות ייחודיות. מפתח אחד תערובת מלח מיוחדת ומן הפתח השני אמולסיה ביטומנית. שני תערובות אלו מתערבבות באוויר בעודן מותזות במקביל, כך הן יוצרות תערובת אטימה המותזת על האזור הפגום ואוטמת אותו ביעילות. צורת אטימה זו נקראת איטום דו-רכיבי. קיימת שיטת אטימה נוספת באיטום בהתזה, שיטה זו נקראת איטום חד-רכיבי והיא מבוססת על שימוש בכמה שיטות שונות, כמו משאבת אוויר, רולר, מברשת ועוד…

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!